Výroba

formou partnerské subdodávky

Logistika

plánování, řízení a realizace

Kontrola kvality

Nástroje pro řízení kvality

HR

Lidské zdroje

Outsourcing

Specializace na oblast lidských zdrojů

Logistika

představuje organizaci, plánování, řízení a realizaci toků zboží vývojem a nákupem počínaje, výrobou a distribucí podle objednávky konečného zákazníka konče.

Více

Outsourcing

Nemáte dostatek kapacit? Poskytneme Vaší firmě logistického experta

Více

Výroba

Realizace výroby formou partnerské subdodávky

Více

HR

Základem náplně práce oddělení HR neboli lidských zdrojů je výběr nových zaměstnanců.

Více

Kontrola kvality

Nástroje pro řízení kvality představují část problematiky managementu kvality. Jde o nástroje pro dosažení stanovených cílů kvality a pro specifikování nezbytných provozních procesů.

Více
Naše standardy
  • 1.

    Práce, kteří se věnujeme nás skutečně baví a proto ke všem našim projektům přistupujeme individuálně, s nadšením a zodpovědným přístupem k klientu a naše práce, jelikož jsme rodinná firma je pro nás bez nadsázky druhým domovem.

  • 2.

    Zkušenosti a znalosti v oblasti logistiky a výrobních procesu nám umožňují poskytovat ty nejkvalitnější a profesionální služby a tím Vám šetříme čas i peníze.

  • 3.

    Díváme se do budoucnosti a neustále přidáváme poznatky z minulosti. Stále se vzděláváme a aplikujeme ty nejnovější trendy tak, abychom byli schopni splnit nejnáročnější kritéria a přání našich klientů.

Co děláme ?

Specializace na oblast lidských zdrojů

Firma TOLEN Company s.r.o. se zaměřuje na komplexní skladové služby a výrobní procesy, Individuální přistup ke klientovi, znalost a zkušenost stálých pracovníku nám dovoluji poskytovat jen ty nejlepší služby našim partnerům a jsou beze sporu k klíčem k dosaženi tech nejvyšších cílů a úspěšné realizace tech nejnáročnějších projektů. Spolupracujeme jak s menšími firmami či jednotlivci, tak i s velkým nadnárodními společnostmi. Uvědomujeme si tempo dnešní doby, proto se snažíme pracovat rychle a důkladně. Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Naši partneři oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme procesy a zajistíme pro Vás služby od A až do Z. Hledáme všechny možné způsoby a navrhujeme nejefektivnější řešení Vašich potřeb. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu. Naším cílem je Váš úspěch.

O nás

Jsme rodinná firma a neustále staráme se o to, aby veškeré procesy, spojené se skladovým hospodářstvím a logistikou, byly na té nejvyšší profesionální úrovni a splňovaly nejnáročnější požadavky pro růst vašeho businessu. Záleží nám taky na tom, aby rychlost, s kterou se dnes digitální svět vyvíjí, byla pro vás výhodou, která povede ke zvýšení obchodního potenciálu. Proto dbáme na to, aby námi poskytované služby neustále drželi krok s technickým pokrokem a splnili tak všechny vaše požadavky aby vaše vize se proměňovala ve skutečnost. Chceme byt partnerem, který udělá poslední krok ke spokojenosti vašich zákazníků

Adresa

Sídlo společnosti:

Prusíkova 2577/16
155 00 Praha 5-Stodůlky

Tel: +420 608 839 554
Email: info@tolencompany.cz

Kontaktujte nás